Tel.: +420 553 609 940

  • Kolofíkovo nábřeží 1364/56 Opava 747 05

FBT logistics, s.r.o

Společnost FBT logistics, s.r.o. vznikla na přelomu roku 2015/2016 přejmenováním původní dopravní společnosti JUROTRANS spol. s r.o., jejíž historie a vznik zasahuje již do roku 1996. Za skoro dvacet let tvrdé a poctivé práce všech zaměstnanců společnosti se z lokální autodopravy s jedním vozidlem Avia A 31L stal přepravní partner mnoha výrobních či obchodních společností, a to od malých soukromých firem po firmy se světovým či evropským významem. Krédem společnosti je spolehlivost a kvalita, dlouhodobé obchodní vztahy a partnerství.

První změna ve struktuře majetkových vztahů obchodních podílů přišla v roce 2012, kdy byl nabídnut odkup jeho části zástupcům obchodní společnosti FB Trading, s.r.o., která již v té době byla největším a nejvýznamnějším obchodním partnerem naší přepravní společnosti. Tímto byla zahájena transformace na silnou servisní společnost s dobrou pověstí a kvalitními službami.

Završením této transformace je změna názvu společnosti na přelomu roku 2015 /2016 na současný název FBT logistics, s.r.o

Dnes je firma nejen servisní logistickou společností pro obchodní společnost FB Trading, s.r.o., ale zůstává stále i silným přepravním partnerem pro ostatní zákazníky i nové klienty.

Rozsah poskytovaných služeb společnosti začíná u kusových zásilek přes přepravy sólo vozidly až po komplexní kamionovou dopravu a to po celé Evropě. Se změnou názvu zůstalo stejné krédo firmy a jejich zaměstnanců, a to spolehlivost a kvalita. Všechna vozidla splňují stávající emisní limity. Převážná část vozového parku splňuje normu EURO 6 respektive EURO 5 EEV.

Specializací společnosti je:

 

„SPOLEHLIVOST, KVALITA, PARTNERSTVÍ“